Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

  PLÁN  KULTURNÍCH A  SPORTOVNÍCH  AKCÍ  -   ROK 2017

 

Leden

21.1.

 10.00

Dřevorubec roku
(dřevorubecké závody)

Za parkovištěm
v Dol. Adršpachu

 

21.1. 08:00

Hasičské závody

Sportovní centrum

  28.1. 09:00 Fotbalový turnaj 35+ Old Boys (Halový turnaj v kopané hráčů nad 35 let) Sportovní centrum

Únor

16.2. 19:00 Když ty, tak já taky.

Kino

  18.2. 10:00 Malé zimní dovádění areál zámečku Biscofstein

 

25.2.   Závod o Cenu Teplických skal

Skiareál Kamenec

Březen 11.3.   Tenisový turnaj "Memoriál Josky Prouzy" Sportcentrum

 

11.3. 20:00 Sportovní ples Sály SŠHaSS

 

18.3.  

Tenisový turnaj "Memoriál Josky Prouzy"

Sportovní centrum

  18.3. 13:00 Volejbalový turnaj - O pohár místostarosty Sportovní centrum
  18.3. 20:00 Pepíkovská zábava Pension Metuje
  19.3.   Dětský karneval Pension Metuje
  20.3.-20.4.
8.4.
  Velikonoční výstava Velikonoční dílny Infocentrum
  22.3. 10:15 Písničkový pořad pro ZŠ a MŠ. (Divadlo Slunečnice Brno) Kino
  30.3. 18:00 Přednáška o Indii - Petr Kohl ZŠ - přednáškový sál
Duben 6.4-7.4. 9:00
16:00
Velikonoční výstava Domov Dolní zámek
  8.4. 10:00
14:00
Velikonoční dílny Infocentrum
  15.4. 9:00 Velikonoční vejšlap Zdoňov
  22.4. 12:00 Aprílová osmička MTB veřejný závod horských kol (1 - 20 km) Sportovní hala
  26.4. 10:15 Nosáčkova dobrodružství (pohádka pro MŠ a 1. stupeň ZŠ - Hravé divadlo Brno) Kino

 

30.4.   Vítání jara + stavění máje (stánky, vystoupení dětí, koncert) Centrum města Teplice nad Metují
  30.4.   Pálení čarodějnic Horní Teplice nad Metují
Květen víkendy   Prohlídky ivanitské poustevny Kostel P. Marie Pomocné

 

3.5.  

Zájezd autobusem do Náchoda na div. představení Smolíkovi

Městské divadlo J. Čížka - Náchod

  12.5. 10:15 Pohádka o křišťálovém srdci Kino
  18.5. 10:15
17:00
"O dvanácti měsíčkách" - opera, hrají děti z místní ZŠ. Kino
  28.5.   Dětský den Hřiště TJ Slavoj
Červen víkendy   Prohlídky ivanitské poustevny Kostel P. Marie Pomocné
  3.6. 10:00 15:00 Z pohádky do pohádky za pokladem Bischofstein - Jiráskovy skály

 

  16:00

Koncert teplické pobočky ZUŠ Broumov

ZŠ - přednáškový sál

 

24.6.  

Turnaj o pohár starosty města (volejbal smíš. družstev)

Volejbalové hřiště

  30.6. 20:30 "Souborné dílo Williama Shakespeara"(zkrácená verze) - divadelní představení souboru z Mostu. Penzion Kačeří - Lachov
Červenec 1.7.-2.9.   Za poklady Broumovska www.zapoklady.cz
  červenec srpen pátky 19:00 Varhanní léto na Teplicku - koncerty Kostely v Teplicích nad Metují
  denně   Prohlídky Ivanitské poustevny a poutního kostela Kostel P. Marie Pomocné na Kamenci
  1.7. 9:00 Letní tenisová liga dvouher Sportcentrum
      Soutěž dvojic v netradičních disciplínách Hřiště TJ Slavoj

 

5.7. - 8.7.  

Czech Mountainbike Trilogy (etapový závod horských kol)

Městský park

  12.7. 17:00 Teplický okruh - Memoriál Přémy Víta (cyklistický závod 42 km) Redpoint
  15.7.   Líný tenis Volejbalové hřiště
  22.7.   Nohjbal Volejbalové  hřiště
  22.7.   Fotbalový turnaj,  Taneční zábava (Nanovor) Hřiště TJ Slavoj

 

29.7. 19:30

Country bál

Zdoňov u tenis. kurtů

  29.7.-30.7.   SlackFest Bischofstein
Srpen denně   Prohlídky Ivanitské poustevny a poutního kostela Kostel P. Marie Pomocné na Kamenci
      Výstava k MHFF Infocetrum

 

24.8.-25.8. 9:00
16:00
Zámecký jarmark Domov Dolní Zámek

 

25.8. - 26.8.  

Zámecký jarmark

Domov Dolní zámek

 

24.8. - 27.8.  

Mezinárodní horolezecký filmový festival (34. ročník)

Kino, škola, hřiště

 

26.8. 8:00

Bouldering – závody v lezení

Fotbalové hřiště

 

27.8. 9:30

La sportiva cross a Bufo Cross (veřejný běh Teplickými skalami)

Redpoint

  31.8.   Letní tenisová liga dvouher Sportcentrum
Září víkendy, stát. svátky   Prohlídky Ivanitské poustevny a poutního kostela Kostel Panny Marie Pomocné na Kamenci

 

1.9. - 3.9.  

13. regionální zahrádkářská výstava

Park, škola

                     

2.9.   O štít teplických skal - volejbal smíšených družstev Volejbalové hřiště
  9.9. 8:00 Specialized Rallye Sudety (maraton horských kol) www.redpointteam.cz Náměstí - Redpoint

 

16.9. 8:00

Teplicko-adršpašská 33 (turistický pochod skalami a okolím).

Start a cíl na koupališti

Říjen 1.10. 13:00 Drakiáda Za školou
  6.10. 10:15 Jůlinka a kouzelné račí klepeto (pohádka pro MŠ a 1. stupeň ZŠ) Náchodská div. scéna Kino

 

18.10. 16:00

Běh na Kraví horu (běh do vrchu 3,2 km)

Pošta

      Promítání oceněných festivalových filmů Kino
Listopad 17.11 - 18.11. 14:00 WEBROVKA FEST charitativní festival (na podporu dětí z dětských domovů) Dědov - Klučanka
  24.11.-4.1.
25.11.
  Vánoční výstava
Adventní dílny
Infocentrum
  25.11.   Fotbalový turnaj "Old Boys" 40+ Sportcentrum
  30.11.-1.12   DDz vánoční výstava Domov Dolní zámek

Prosinec

   

Vánoční prohlídky ivanitské poustevny a poutního kostela

Kostel Panny Marie Pomocné na Kamenci

  2.12. 16:00 Běh na Čapí vrch (běh do vrchu 3,2 km) Pension Rybárna

 

2.12. 8:00

Hafnarfjordur cup - zimní fotbalový turnaj

Sportovní centrum

  3.12. 16:30 Zpívání u betléma a rozsvícení vánočního stromku U betléma před kinem
      Předvánoční koncert ZUŠ ZŠ - přednáškový sál

 

   

Tradiční vánoční jarmark

Prostory ZŠ

 

   

Adventní Sněžka – výlet Spolek RADOST www.spolek-radost.cz

Pec pod Sněžkou

 

26.12. 13:30

Štěpánský volejbalový turnaj příchozích

Sportovní centrum

 

31.12. 10:00

Silvestrovský vejšlap

Sraz u nákup. střediska

Plán kulturních a sportovních akcí se aktuálně doplňuje a aktualizuje.  

16 1. 2017  Jirmannová