Navigace

Obsah

Plán akcí 2018
 
PLÁN KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH  AKCÍ  -  rok 2018
Měsíc
Datum
Hodina
Název akce
Místo akce
Leden
 6.1.
10:00
Sudety Cup
Ski areál
 
13.1.
8:00
Hasičské závody -Pětiboj
Sportcentrum
 
16.1.
10:15
Kouzelné křesadlo (pohádka pro MŠ a 1. stupeň ZŠ)
Kino
 
17.1.
16:00
Teplické kriterium – běh na lyžích
Za ZŠ „U komína“
 
20.1.
 
Dřevorubec roku
Dolní Adršpach
Únor
3.2.
9:00
Halový turnaj kopané hráčů nad 35 let
Sportcentrum
 
7.2.
18:00
Milan Zacha Kučera- „Případ zlatého vlaku“ z Valbřichu - přednáška
ZŠ – přednáškový sál
 
10.2.
20:00
Sportovní ples
Sály SŠHaSS
 
22.2.
19:00
Nebožka panina matka/ Leona si pospíšila (div. p. souboru z Broumova)
kino
 
17.2.
13:00
Zlámaná běžka
Ski areál
 
25.2.
 
Memoriál Gusty Lamky
Bischofstein-u hájovny
 
Dle programu
závodů
Cena Teplických skal
SKI areál Kamenec
Březen
2.3.
 
Zájezd na div. představení „Líbánky aneb láska ať jde k čertu“ do Hronova
Jiráskovo divadlo Hronov
 
5.3. – 3.4.
 
Velikonoční výstava
Infocentrum
 
10.3.
 
Tenisový turnaj „Memoriál Josky Prouzy“
Sportcentrum
 
15.-16.3.
9 -16
Velikonoční výstava
Domov Dolní Zámek
 
17.3.
 
O pohár místostarosty
Sportcentrum
 
Dle programu
závodů
Teplický propadák
Ski areál
 
24.3.
10-15
Velikonoční dílny
Infocentrum
 
24.3.
20:00
Pepíkovská zábava
Penzion Metuje
 
25.3.
 
Dětský karneval
Penzion Metuje
 
27.3.
10:15
Tajemství lesní tůně (pohádka pro MŠ a 1. stupeň ZŠ)
kino
 
29.3.
19:00
Sen noci svatojánské (div. p. souboru z Hronova)
kino
 
31.3.
9:00
Velikonoční vejšlap
Zdoňov
Duben
5.4.-31.5.
 
Výstava fotografií T. Šrejbera
Infocentrum
 
15.4.
12:00
Aprílová osmička MTB (veřejný závod horských kol 1-20 km)
Sportovní hala
 
30.4.
13:00
Vítání jara + Stavění máje, pálení čarodějnic (stánky, koncerty,)
Lesopark-naproti poště
Květen
1.5.
10:00
Na kole do Pekla (Pravidelný cyklovýlet)
Náměstí
 
 
víkendy
Prohlídky Ivanitské poustevny
Kostel P. M. Pomocné
 
21.5.
16:00
Koncert teplic. pob. ZUŠ Broumov
ZŠ-přednáškový sál
 
 
 
Mirka Moravcová – Sidonie Nádherná (přednáška)
Klub
 
 
 
Výlet do Uhlířských Janovic (Zámek Sidonie Nádherné)
 
Červen
státní svátky
víkendy
Prohlídky Ivanitské poustevny
Kostel na Kamenci
 
1.6.-31.7.
 
Výstava fotografií J. Čálka
„TADY JE  KRÁSNĚ“
Infocentrum
 
2.6.
10 -15
Z pohádky do pohád. za pokladem
Bischofstein
 
3.6.
 
Dětský den
hřiště
 
23.6.
 
Turnaj o pohár starosty města (volejbal smíš. družstev)
Volejbal. hřiště
 
29.6.
20:00
Div. představení - J. Náhlovský a Kozí bobky - HUČELI, BUČELI A KVIČELI
Lachov
 
30.6.
 
Soutěž dvojic v netrad. disciplínách
hřiště
Červenec
5.7.
9:00
Tenisový turnaj dvouher pro Tepličáky
Sportcentrum
 
4.7. – 7.7.
 
Mountainbike Trilogy (závod hor. kol)
Městský park
 
Červenec, srpen
Čtvrtky19:00
Varhanní léto na Teplicku  (koncerty)
Kostely (Sv.V. a P.M.P.)
 
červenec
srpen
denně
Prohlídky Ivanitské poustevny a poutního kostela
Kostel P. Marie Pomocné na Kamenci
 
14.7.
 
Líný tenis –turnaj smíšených dvojic
Volejbal. hřiště
 
21.7.
 
Nohejbal
Volejbal. hřiště
 
 
 
Fotbal. turnaj
hřiště
 
28.7.
19:30
Country bál
Zdoňov- u ten. kurtů
Srpen
2.8.-30.9.
 
Výstava k MHFF
Infocentrum
 
3.-5.8.
 
Bišík Slackline Fest
Bischofstein
 
23.8. - 24.8.
9 -16
Zámecký jarmark
Domov Dolní Zámek
 
23.8. - 26.8.
 
MHFF (35. ročník)
Kino, škola, hřiště
 
25.8.
8:00
Bouldering – závody v lezení
Fotbalové hřiště
 
26.8.
9:30
La Sportiva cross a Bufo Cross (veřejný  běh v rámci MHFF 11 km)
Redpoint
 
31.8.
 
Varhanní koncert
Kostel
Září
31.8. – 2.9.
 
14. regionální zahrádkářská výstava
Park, škola
 
1.9.
 
Varhanní koncert
Kostel
 
1.9.
 
O štít Teplických skal – volej. tur.
hřiště
                     
státní svátky
víkendy
Prohlídky Ivanitské poustevny
K. Panny Marie Pom.
 
8.9.
8:00
Specialized Rallye Sudety
(mar.  hor.  kol -30, 60 a 115 km)
Náměstí
 
15.9.
8:00
Teplicko-adršpašská 33  (turistický pochod skalami a okolím: www.ta33.cz)
Start a cíl na koupališti
 
27.9.
17:00
Promítání oceněných festival. filmů
Kino
  30.9. 15:00 Vernisáž výstava - Podívejte, co jsem všechno viděl fotografie
p. Miroslav Holča
Infocentrum
Říjen
1.10. - 20.11.
 
Podívejte, co jsem všechno viděl - výstava fotografií Miroslav Holča
Infocentrum
 
4.10.
19:00
Rodina je základ státu (div. představení souboru z Meziměstí)
kino
 
7.10.
13:00
Drakiáda www.spolek-radost.cz
Za školou
 
státní svátky
víkendy
Prohlídky Ivanitské poustevny
K. Panny Marie Pom.
 
17.10.
10:15
Když jde kůzle otevřít (pohádka pro MŠ a 1.st. ZŠ – Hravé div. Brno)
kino
 
17.10.
16:00
Běh na Kraví horu (běh do vrchu -3,2 km)
Pošta
 
18.10.
18:00
Nádherní z Borutína žili také v Adršpachu - přednáška PhDr. Mirky Moravcové
Klub pod Méu
Listopad
2.11.
14:00
Halloween v knihovně
knihovna
 
13.11.
10:15
Čert a Káča (pohádka pro MŠ a 1.st. ZŠ)
kino
 
14.11.
18:00
Na Bramboře kolem světa – cestopisná přednáška K. Kadlusové
ZŠ – přednáškový sál
 
17.11.
14:00
WEBROVKAFEST (17. ročník char. festivalu na podporu dětí z dět. domovů)
Dědov Klučanka
 
22.-23.11.
9 - 16
Vánoční výstava
Domov Dolní Zámek
 
23.11.
10:15
Zlatovláska (pohládka pro MŠ a 1. stupeň ZŠ)
Kino
 
24.11.- 4.1.
 
Vánoční výstava
Infocentrum
 
28.11.
16:00
Běh na Čáp (běh do vrchu 6 km)
Redpoint
 
29.11.
19.00
Víkend (divadelní představení souboru z České Skalice)
Kino
Prosinec
 
víkendy
Ván. prohlídky Ivanitské poustevny
Kostel na Kamenci
 
1.12.
  8:00
Hafnarfjordur cup (zimní f. turnaj)
Sportcentrum
 
2.12.
16:30
Zpívání u betléma a rozsvícení stromečku
u betléma
 
6. 12.
19:00
Zájezd na div. představení „Kočka v oregánu"
Jiráskovo divadlo Hronov
 
9.12.
10 - 14
Adventní dílny
Infocentrum
 
8.12.
9:00
„Old boys Cup“ – halový turnaj v kopané hráčů nad 40 let
Sportcentrum
 
 
16:00
Předvánoční koncert ZUŠ
ZŠ – přednáškový  sál
 
 
13:30
Tradiční vánoční jarmark
Prostory ZŠ
 
26.12.
13:30
Štěpánský volejbalový turnaj
Sportcentrum
 
31.12.
10:00
Silvestrovský vejšlap
Sraz u nákup. střed.