Navigace

Obsah

Plán akcí 2018

PLÁN KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH  AKCÍ  -  rok 2018
 

Měsíc

Datum

Hodina

Název akce

Místo akce

Leden

 6.1.

10:00

Sudety Cup

Ski areál

 

13.1.

8:00

Hasičské závody -Pětiboj

Sportcentrum

 

16.1.

10:15

Kouzelné křesadlo (pohádka pro MŠ a 1. stupeň ZŠ)

Kino

 

17.1.

16:00

Teplické kriterium – běh na lyžích

Za ZŠ „U komína“

 

20.1.

 

Dřevorubec roku

Dolní Adršpach

Únor

3.2.

9:00

Halový turnaj kopané hráčů nad 35 let

Sportcentrum

 

7.2.

18:00

Milan Zacha Kučera- „Případ zlatého vlaku“ z Valbřichu - přednáška

ZŠ – přednáškový sál

 

10.2.

20:00

Sportovní ples

Sály SŠHaSS

 

22.2.

19:00

Nebožka panina matka/ Leona si pospíšila (div. p. souboru z Broumova)

kino

 

17.2.

13:00

Zlámaná běžka

Ski areál

 

25.2.

 

Memoriál Gusty Lamky

Bischofstein-u hájovny

 

Dle programu

závodů

Cena Teplických skal

SKI areál Kamenec

Březen

2.3.

 

Zájezd na div. představení „Líbánky aneb láska ať jde k čertu“ do Hronova

Jiráskovo divadlo Hronov

 

5.3. – 3.4.

 

Velikonoční výstava

Infocentrum

 

10.3.

 

Tenisový turnaj „Memoriál Josky Prouzy“

Sportcentrum

 

15.-16.3.

9 -16

Velikonoční výstava

Domov Dolní Zámek

 

17.3.

 

O pohár místostarosty

Sportcentrum

 

Dle programu

závodů

Teplický propadák

Ski areál

 

24.3.

10-15

Velikonoční dílny

Infocentrum

 

24.3.

20:00

Pepíkovská zábava

Penzion Metuje

 

25.3.

 

Dětský karneval

Penzion Metuje

 

27.3.

10:15

Tajemství lesní tůně (pohádka pro MŠ a 1. stupeň ZŠ)

kino

 

29.3.

19:00

Sen noci svatojánské (div. p. souboru z Hronova)

kino

 

31.3.

9:00

Velikonoční vejšlap

Zdoňov

Duben

5.4.-31.5.

 

Výstava fotografií T. Šrejbera

Infocentrum

 

15.4.

12:00

Aprílová osmička MTB (veřejný závod horských kol 1-20 km)

Sportovní hala

 

30.4.

13:00

Vítání jara + Stavění máje, pálení čarodějnic (stánky, koncerty,)

Lesopark-naproti poště

Květen

1.5.

10:00

Na kole do Pekla (Pravidelný cyklovýlet)

Náměstí

 

 

víkendy

Prohlídky Ivanitské poustevny

Kostel P. M. Pomocné

 

21.5.

16:00

Koncert teplic. pob. ZUŠ Broumov

ZŠ-přednáškový sál

 

 

 

Mirka Moravcová – Sidonie Nádherná (přednáška)

Klub

 

 

 

Výlet do Uhlířských Janovic (Zámek Sidonie Nádherné)

 

Červen

státní svátky

víkendy

Prohlídky Ivanitské poustevny

Kostel na Kamenci

 

1.6.-31.7.

 

Výstava fotografií J. Čálka

„TADY JE  KRÁSNĚ“

Infocentrum

 

2.6.

10 -15

Z pohádky do pohád. za pokladem

Bischofstein

 

3.6.

 

Dětský den

hřiště

 

23.6.

 

Turnaj o pohár starosty města (volejbal smíš. družstev)

Volejbal. hřiště

 

29.6.

20:00

Div. představení - J. Náhlovský a Kozí bobky - HUČELI, BUČELI A KVIČELI

Lachov

 

30.6.

 

Soutěž dvojic v netrad. disciplínách

hřiště

Červenec

5.7.

9:00

Tenisový turnaj dvouher pro Tepličáky

Sportcentrum

 

4.7. – 7.7.

 

Mountainbike Trilogy (závod hor. kol)

Městský park

 

Červenec, srpen

Čtvrtky19:00

Varhanní léto na Teplicku  (koncerty)

Kostely (Sv.V. a P.M.P.)

 

červenec

srpen

denně

Prohlídky Ivanitské poustevny a poutního kostela

Kostel P. Marie Pomocné na Kamenci

 

14.7.

 

Líný tenis –turnaj smíšených dvojic

Volejbal. hřiště

 

21.7.

 

Nohejbal

Volejbal. hřiště

 

 

 

Fotbal. turnaj

hřiště

 

28.7.

19:30

Country bál

Zdoňov- u ten. kurtů

Srpen

2.8.-30.9.

 

Výstava k MHFF

Infocentrum

  3.-5.8.   Bišík Slackline Fest Bischofstein

 

23.8. - 24.8.

9 -16

Zámecký jarmark

Domov Dolní Zámek

 

23.8. - 26.8.

 

MHFF (35. ročník)

Kino, škola, hřiště

 

25.8.

8:00

Bouldering – závody v lezení

Fotbalové hřiště

 

26.8.

9:30

La Sportiva cross a Bufo Cross (veřejný  běh v rámci MHFF 11 km)

Redpoint

 

31.8.

 

Varhanní koncert

Kostel

Září

31.8. – 2.9.

 

14. regionální zahrádkářská výstava

Park, škola

 

1.9.

 

Varhanní koncert

Kostel

 

1.9.

 

O štít Teplických skal – volej. tur.

hřiště

                     

státní svátky

víkendy

Prohlídky Ivanitské poustevny

K. Panny Marie Pom.

 

8.9.

8:00

Specialized Rallye Sudety

(mar.  hor.  kol -30, 60 a 115 km)

Náměstí

 

15.9.

8:00

Teplicko-adršpašská 33  (turistický pochod skalami a okolím: www.ta33.cz)

Start a cíl na koupališti

 

27.9.

17:00

Promítání oceněných festival. filmů

Kino

Říjen 1.10. - 20.11.   Podívejte, co jsem všechno viděl - výstava fotografií Miroslav Holča Infocentrum

 

4.10.

19:00

Rodina je základ státu (div. představení souboru z Meziměstí)

kino

 

7.10.

13:00

Drakiáda www.spolek-radost.cz

Za školou

 

státní svátky

víkendy

Prohlídky Ivanitské poustevny

K. Panny Marie Pom.

 

17.10.

10:15

Když jde kůzle otevřít (pohádka pro MŠ a 1.st. ZŠ – Hravé div. Brno)

kino

 

17.10.

16:00

Běh na Kraví horu (běh do vrchu -3,2 km)

Pošta

  18.10. 18:00 Nádherní z Borutína žili také v Adršpachu - přednáška PhDr. Mirky Moravcové Klub pod Méu

Listopad

17.11.

14:00

WEBROVKAFEST (17. ročník char. festivalu na podporu dětí z dět. domovů)

Dědov Klučanka

 

22.-23.11.

9 - 16

Vánoční výstava

Domov Dolní Zámek

  23.11. 10:15 Zlatovláska (pohládka pro MŠ a 1. stupeň ZŠ) Kino

 

24.11.- 4.1.

 

Vánoční výstava

Infocentrum

 

28.11.

16:00

Běh na Čáp (běh do vrchu 6 km)

Redpoint

  29.11. 19.00 Víkend (divadelní představení souboru z České Skalice) Kino

Prosinec

 

víkendy

Ván. prohlídky Ivanitské poustevny

Kostel na Kamenci

 

1.12.

  8:00

Hafnarfjordur cup (zimní f. turnaj)

Sportcentrum

 

2.12.

16:30

Zpívání u betléma a rozsvícení stromečku

u betléma

  6. 12. 19:00 Zájezd na div. představení „Kočka v oregánu" Jiráskovo divadlo Hronov

 

8.12.

10 - 15

Adventní dílny

Infocentrum

 

8.12.

9:00

„Old boys Cup“ – halový turnaj v kopané hráčů nad 40 let

Sportcentrum

 

 

16:00

Předvánoční koncert ZUŠ

ZŠ – přednáškový  sál

 

 

13:30

Tradiční vánoční jarmark

Prostory ZŠ

 

26.12.

13:30

Štěpánský volejbalový turnaj

Sportcentrum

 

31.12.

10:00

Silvestrovský vejšlap

Sraz u nákup. střed.